0676121195 Графік роботи: Понеділок, середа, п'ятниця з 10 до 17.

Інтернет магазин виконує доставку будь-якого товару своєю власною Службою доставки.

  Вартість доставки кур'єром

Вартість доставки товару з нашого магазину в межах м.Запоріжжя - 200 грн, за умови вибору при замовленні товару як спосіб доставки нашим кур'єром.

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з Вами одразу після того, як Ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані під час реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність Ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 18:00 години, в суботу та неділю доставки немає. Товари, замовлені Вами у суботу та неділю, доставляються у понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі:

якщо замовлення підтверджено менеджером служби доставки до 16:00, товар може бути доставлений наступного робочого дня.

якщо замовлення підтверджено менеджером служби доставки після 16:00, товар може бути доставлений через день

Ви також можете вказати будь-який інший зручний час доставки, і покупка буде доставлена ​​у зручний для Вас час. Інший час доставки, а також час доставки до населених пунктів області визначається за домовленістю з клієнтом.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною під час оформлення замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджера Служби доставки, яка зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: копію чека, а також гарантійний талон. кур'єром документах, що є остаточною, кур'єр не має права коригування ціни.

Увага! Просимо Вас пам'ятати, що всі технічні параметри та споживчі властивості товару, що купується Вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту купівлі товару. До обов'язків працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій та коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції товару, що купується в нашому магазині, Вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При не заяві Вами при отриманні товару претензій щодо механічних пошкоджень, надалі подібні претензії не розглядаються.

Доставка товарів по Україні

Доставка товарів по Україні здійснюється будь-яким, зручним для Вас перевізником (Нова пошта, Автолюкс, Нічний Експрес, Ін-Тайм, і т.д.). Доставка по Україні фірмою-перевізником здійснюються після оплати безготівково. Для оплати ми зв'яжемося з Вами, виставимо Вам рахунок-фактуру, після оплати якої зробимо відправку товару. Вартість доставки перевізником розраховується окремо і не входить у вартість товару, що оплачується Вами.

У разі питань, побажань та претензій звертайтесь до нас за такими координатами:

Служба доставки:  0676121195 (багатоканальний).

Електронна пошта: zakaz@cdcom.com.ua

Skype: moroz_zap2012

ФОП Мороз/Сидиком

Ласкаво просимо до комп'ютерного інтернет-магазину! Компанія спеціалізується на оптовому та роздрібному продажі комп'ютерної техніки та комплектуючих, ноутбуків, оргтехніки, цифрової фото-аудіо- та відеотехніки, супутникового обладнання та аксесуарів.Подробнее о магазине

Что нового?


Все новости